KRAJ
Kaczyński: włosy stają dęba na głowie.
Kaczyński: włosy stają dęba na głowie - 09.03.2019.
- Jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy także wielki kłopot, trudność, zagrożenie. Tym zagrożeniem jest atak na rodzinę, przeprowadzany w sposób najgorszy z możliwych, bo to atak na dzieci
- mówił na regionalnej konwencji PiS w Jasionce k. Rzeszowa prezes partii Jarosław Kaczyński.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński nawiązał też w przemówieniu do podpisania Deklaracji LGBT+ przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Jeden z jej zapisów dotyczy prowadzenia edukacji seksualnej w szkołach zgodnej ze standardami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Według krytyków, zapis ten będzie prowadził do seksualizacji dzieci w wieku od 0 do 4. roku życia.
- Jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy także wielki kłopot, trudność, zagrożenie. Tym zagrożeniem jest atak na rodzinę, przeprowadzany w sposób najgorszy z możliwych, bo to atak na dzieci. Ma być zastosowana, a w niektórych miejscach już jest stosowana, pewna specyficzna socjotechnika, mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? W jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci - przekonywał Jarosław Kaczyński podczas regionalnej konwencji PiS w Jasionce.

- To jest nie do uwierzenia, ja sam, póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to się ma zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do 4. roku życia. Później są kolejne okresy. Czym bardziej się to czyta, tym bardziej włosy dęba na głowie stają. Podczas tego procesu ma być nie tylko dokonywana koncentracja na pewnej ważnej, ale nie jedynej sferze życia, ale ma być też kwestionowana, podważana naturalna tożsamość chłopców i dziewczynek, tych, jak to zwykle się dzieje, rodzą się jako chłopcy i dziewczynki - mówił.
Dodał, że "cały ten mechanizm społeczny przygotowania młodego człowieka, najpierw dziecka, później młodzieży, do późnej roli kobiety, mężczyzny, do założenia rodziny, do roli matki i ojca, ma być podważony, ma być zniszczony".

- Prawo i Sprawiedliwość jest za tolerancją, jest tolerancyjne. Tolerancja to zgoda na odmienność i szacunek dla odmienność, ten szacunek jest z naszej strony, to jest oczywiste. Polska jako jedna z pierwszych w Europie zniosła karalność za pewne odmienności. Tolerancja - tak, być musi, ale nie można mylić tolerancji i afirmacji - podkreślił Jarosław Kaczyński.
- Będziemy bronić polskiej rodziny, także w tych wyborach. Nie miejcie państwo wątpliwości, jeżeli nasi przeciwnicy wybory wygrają, mówię w szczególności o jesiennych, parlamentarnych, to zabiorą to, co myśmy dali, począwszy od 500 plus, a skończywszy na wcześniejszych emeryturach. Zabiorą po prostu dlatego, że nawet gdyby nie chcieli nie zabrać, to nie potrafią rządzić - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości.

- Przeprowadzą atak na dzieci i rodzinę, o którym mówiłem. Warto się zaangażować. Warto gryźć trawę, nasza partia często gryzła trawę i zwyciężała, nawet wtedy, kiedy wydawało się, że to jest niemożliwe - dodał polityk.
int
Zwyciężymy między innymi po to, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że co wolno Francji i Niemcom, to tego nie wolno Polsce; co wolno tym dwóm państwom, Polsce też wolno - Jarosław Kaczyński.