KRAJ
Obrońmy naszą suwerenność - 08.02.2020. 
Obrońmy naszą suwerenność - 8.02.2020.

Szanowni Państwo,
8 lutego o godz. 12 przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie będziemy mogli zademonstrować swoje przywiązanie do państwa prawa, suwerenności, konstytucji i opowiedzieć się za realną reformą wymiaru sprawiedliwości.
Komitet "Suwerenni" oraz Kluby "Gazety Polskiej" organizują demonstrację, a redaktor naczelny "GP" Tomasz Sakiewicz apeluje o pełną mobilizację.
Nowe informacje dotyczące demonstracji otrzymacie na swoje skrzynki pocztowe, oraz będziemy zamieszczać w mediach Strefy Wolnego Słowa, a zwłaszcza na portalu Niezalezna.pl.

Numery telefonów na które można zadzwonić i uzyskać potrzebne informacje: Winicjusz Sokół, tel. 606 949 444, mail: suwerenni2020@gmail.com

Więcej informacji: https://niezalezna.pl/308517-w-obronie-reformy-sadow-kluby-gp-zapraszaja-na-demonstracje-8-lutego-w-warszawie

Pozdrawiam, Ryszard Kapuściński


Klub Gazety Polskiej Dzierżoniów II organizuje autokarowy wyjazd na manifestację do Warszawy.
Zapisy w Biurze PiS ul. Rynek 55/17 58-200 Dzierżoniów lub telefonicznie: 605 948 533 oraz 721 170 681.

Tekst red. Tomasza Sakiewicza:
Obrońmy naszą suwerenność
Ze wszystkich niemal klubów „Gazety Polskiej” i wielu innych środowisk płyną żądania, byśmy włączyli się w obronę suwerenności Polski, konstytucji, Trybunału Konstytucyjnego oraz reformy wymiaru sprawiedliwości. Już czas się zorganizować się i powiedzieć wyraźnie, że Polacy nie dadzą sobie narzucić żadnej formy podległości, że suwerenność Polski jest dla nas wartością niezbywalną. Zawiązał się komitet „Suwerenni”, do którego zapraszamy przedstawicieli organizacji społecznych - wkrótce podamy listę członków. Kluby „GP” zapraszamy na demonstrację w Warszawie 8 lutego, na godzinę 12. Szczegóły będziemy podawać w naszych mediach: „Gazecie Polskiej”, „Gazecie Polskiej Codziennie”, na portalu Niezależna.pl, w Telewizji Republika oraz wszystkich dostępnych nam środkach przekazu. Na czele komitetu stoi Adam Borowski, legendarny bohater podziemia, szef warszawskiego klubu „GP”. Proszę wszystkich klubowiczów o pełną mobilizację przy organizacji przyjazdu na ten dzień do Warszawy. Od naszych władz oczekujemy pełnej determinacji w obronie reformy sądów i w obronie polskiej suwerenności, ale od samych siebie też musimy wymagać. Bez wspólnego wysiłku ta bitwa nie będzie rozstrzygnięta.
Źródło: ryszard.kapuscinski@gazetapolska.pl